РЕЛАКС В ЗАКАРПАТТІ!
Готуємося до зими :)
11– 13 листопада 2022
(п'ятниця - неділя)

Програма туру
1
день
Виїзд зі Львова. Гошів. Наш черговий secret place - Цапові скелі. Це - скельний масив, довжиною майже 1 кілометр. Направду містичне місце, де дуже зрідка бувають туристи. Скажемо одне, коли два роки тому ми брали участь в пригодницькій гонці Gorgany Race, ми вперше побували в цьому місці. Сказати, що ми були вражені - це не сказати нічого! Далі нас чекає мальовнича і менш їжджена дорога через Вишківський перевал. А на десерт - прогулянка до руїн Хустського замку і панорама на вечірнє місто. Замок був побудований як угорська королівська фортеця для захисту соляного шляху з Солотвина, зокрема Хустських воріт, і прикордонних районів.
Поселення в готель, відпочинок.
2
день
Сніданок.
Йдемо гуляти на г.Капуна (316 м). Це гора, історія якої ще досі не розкрита. Чи вона слугувала давнім городищем чи є горою-курганом, достеменно не відомо. Черговий скарб Закарпаття - дерев'яні церкви, що внесені до списку спадщини ЮНЕСКО. Ми відвідаємо одні з найгарніших і найцікавіших, з потужною енергетикою і етнічним шармом. День закінчимо - релаксом і відновленням в термальних купальнях "Теплі води" в містечку Велятино.
Повернення в готель, відпочинок.
3
день
Сніданок. Ранкова розминка околицями ))) Спочатку йдемо в буковий рай - на г. Шаян (440 м). Це гора острівного типу, як зрештою і всі гори навколо цього регіону. Ходили на такі? Отож бо! А далі ще цікавіше! Біля підніжжя гори є закинуті штольні, куди ми й підемо. Тут були знайдені значні поклади кіновару, який описував в своїх працях Геродот.
Дорогою заїдемо до вже знайомих термальних басейнів, щоб ще більше розслабитися і наповнитися новими силами та енергією для великих планів.
20:00 повернення у Львів.
Місце зустрічі
Залізничний вокал м.Львів
Старт
Початок туру — 08:00
Вартість туру
3700 грн. з особи
Фініш
Завершення туру - 20:00
Включено в Організаційний збір:
- екскурсійний супровід групи від Львова і назад,
- трансфер по всьому маршруту туристичним автобусом,
- проживання в комфортному готелі, 2 ночі,
- гарячі сніданки
- робота професійних гідів із досвідом десятків сходжень на вершини висотою вище 5,6 тис метрів!,
- гарний настрій і посмішки.
Додаткові витрати:
- обіди та вечері
- вхідні квитки
- додаткові особисті витрати.
Що брати з собою?
- гарний настрій і посмішку
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda