ЧУДЕСА СВІТУ ТА СЕКРЕТИ ПУСТЕЛІ - ЙОРДАНІЯ
30 жовтня – 06 листопада 2023
Йорданія - місце незліченних історичних та природніх чудес, які, точно, не залишать вас байдужими.
Наш маршрут позитивно відрізняється від традиційних програм!

Два дні в скельному місті Петра та ексклюзивні екскурсії у найбільш віддалені куточки одного із Чудес Світу
Два дні та дві ночі в одній з найдивовижніших пустель планети - Ваді Рам. Схід і захід сонця, захоплюючий трекінг поміж дюн та кам'яних скульптур
Відпочинок на Мертвому морі, Червоному морі та в гірських термальних джерелах
Програма
1
день
Приліт в столицю Йорданії – місто Амман. Біле місто на семи пагорбах.
Екскурсія: Цитадель, давньоримський театр, храм Геркулеса, східний базар, Рейн боу стріт – зосередження старовинних вулиць, культових споруд, атмосферних кафе і ресторанів.
2
день
Переїзд в місто Джераш. Огляд унікальних античних споруд, дивовижні пам'ятки: давньоримські вулиці, вкриті бруківкою, арки, колони, храми, амфітеатри. Майже реальне занурення у давні часи!
Переїзд в місто Мадаба, давня християнська церква Святого Георгія, мозаїка 6 століття – найдавніша в світі карта Святої Землі! Легка прогулянка на гору Небо - нібито саме звідси Мойсей вперше побачив Землю Обітовану! Переїзд на Мертве море. Висота 423 метра нижче рівня звичайного моря. Купання, відпочинок, релакс!
3
день
Ранкове купання на Мертвому морі для всіх бажаючих. Далі їдемо до секретного місця – Main hot spring – природні термальні басейни. Але це не остання таємниця нашої подорожі. Нас чекає прогулянка ще одна крутезна локація. Драйвова прогулянка каньйоном з химерними скелями різних кольорів.
Переїзд в Петру, поселення в готель, вечірня екскурсія в Петру. Рожеве місто, каньйон Сік, Скарбниця, сліди великого торгового шляху!!!
4
день
Чудовий день огляду Петри, прогулянка серед велетенського каньйону, легкий трекінг до віддаленої частини колись величного міста - гори, на якій похований Арон відвідування місць, куди не доходять натовпи звичайних туристів! Відчуття давніх могутніх енергій та душевне наповнення!!!
5
день
Продовження огляду Петри.
Переїзд в пустелю Ваді Рам, поселення в комфортних шатрах.
6
день
Неймовірний день в пустелі Ваді Рам. Червоні марсіанські пейзажі, неповторне поєднання гірських і пустельних ландшафтів, можливість побачити незабутній захід і схід сонця! Джиперінг і трекінг в пустелі.
7
день
Переїзд на Червоне море в місто Акаба, поселення в готель, огляд міста, відпочинок на морі. Відпочинок на пляжах Червоного моря – унікальна прозора вода, можливість для дайвінгу з оглядом коралових рифів, затонулих кораблів, дивовижної флори і фауни і навіть побачити танк!!! Ввечері повертаємося в Амман.
8
день
Повернення в Україну.
  • Місце зустрічі
    м.Амман (Йорданія), аеропорт
  • Вартість туру
    1100 євро з особи
  • Авіа переліт
    від 300 євро з особи
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda