Кам'яні фортеці зимових Карпат: Явірник і Близниця
11 – 12 березня 2023
(субота – неділя )

Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
Програма туру
1
день
07:00 виїзд зі Львова. Їдемо в долину річки Багровець, звідки йдемо на гору Явірник-Горган (1467 м). Маршрут походу проходить через гуцульські присілки, мальовничі полонини та букового-смерековий ліс. Останній підйом особливо драйвовий, проходить серед кам'яного лабіринту. Найвища вершина хребта, особливо вражає величезними кам'яними брилами і фантастичними пейзажами. Звідси, як на долоні, види на вершини Чорногори, Хом'як, Синяк та долину річки Прут. Повернення в готель, відпочинок.
Можливість порелаксувати й відвідати чан і сауну.
2
день
Сніданок. Переїзд в смт. Ясіня. Звідси на спецтранспорті добираємося на Драгобрат - найбільш високогірний гірськолижний курорт України. Залежно від вашого бажання, тут буде можливість: покататися на лижах, сноубордах, ратраках або піднятися на екскурсійному підйомнику на г.Стіг або прогулятися на гору Близниця. Зимові Карпати тут особливо красиві. Адже на хребті Свидовець можна побачити найбільші полонини, кам'яні урвища Жандарми, снігові карнизи та засніжені смереки.
22:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:00
 • Вартість туру
  3100 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 22:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda