Трекінг Високими Татрами
15 – 18 лютого 2024
(четвер – неділя)

Запрошуємо у новий дивовижний тур, під час якого ви побачите найвищі вершини Карпат, гірські озера і кришталеві водоспади, відвідаєте містичну печеру і живильний термальний комплекс!
А головне – отримаєте унікальну можливість перезавантажитись, наповнитесь новими силами, відчуєте наснагу до дій і звершень!
А зима додасть особливого шарму.
Уявіть - ви сидите в теплому притулку, пєте гаряче вино або чай та милуєтеся схилами найвищих вершин Карпат!
Неможливо відмовитися!
Програма туру
1
день
07:00 виїзд зі Львова, переїзд через кордон. Відвідування одного з найкращих термальних комплексів у Польщі – Chocholowskie Termy! Вражаючий сучасний аквапарк з каскадом басейнів, наповнених мінеральною водою, із вмістом сірководню і йоду. Джакузі, сауни, водні атракції з видами на засніжені гори – чудовий варіант відпочити від переїзду і отримати потужний заряд енергії!
Ночівля в готелі.
2
день
Переїзд у Словаччину. Нова і дуже видовищна екскурсія – прогулянка по спеціальному мосту над височенними смереками – Chodnik korunamy stromov. Трошки адреналіну, внизу – безмежні простори, особливі емоції! І вже час – на старт трекінгового маршруту. Перехід до туристського притулку Chata pri Zelenom plese, який знаходиться на висоті 1550 метрів, у підніжжі однієї з найвищих карпатських вершин – Ломницький штит (2634 м). Нескладний але дуже красивий маршрут до гірського озера, на березі якого розташована комфортна хатинка. Будемо йти посеред смерекового лісу, минаючи мальовничі полонини , а навколо – блискучою короною піднімаються сяючі піки Карпат! Природна краса наповнює новими силами, вражає і запам'ятовується надовго!!!
Ночівля в притулку.
3
день
Відпочинок, можливість прогулятися навколо гірського плеса, час для фотографування, медитації, перезавантаження!
Перехід до притулку Plesnivec. Легкий, приємний трекінг, тривалістю 3 –4 години. Знову – навколо білосніжні гірські хребти і небесна блакить; вдихаємо на повні груди повітря, наповнене ялиновим еліксиром і морозною свіжістю! Майже рай – для фотографів і любителів побути в гармонії з природою! Гарний день завершується відпочинком в атмосферному гірському притулку. Прекрасні види з терас і вікон готелю, смачна традиційна кухня.
Ночівля в притулку.
4
день
Завершення пішохідного маршруту.
А незабутні пригоди – продовжуються! Екскурсія в печеру Belianska yaskyna. Унікальна природна пам'ятка, яка щорічно приваблює тисячі спелеологів та активних мандрівників! Виїзд в Україну.
23.00 – орієнтовний час прибуття у Львів.

 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:00
 • Вартість туру
  330 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda