Secret Trip в Закарпаття
22 – 23 квітня 2023
(субота – неділя )

Скільки всього ми ще не бачили?! Нові скелі, водоспади, вершини, люди. Скільки всього ми ще не пробували. Весна – ніби символ народження чогось нового і такого омріяного. Дерева вкриваються зеленню, а землю прикрашають перші первоцвіти.
Ми багато разів їздили разом на Закарпаття, і щоразу ми намагаємося показати щось нове й незвідане.
Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить – мить перемоги!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова, переїзд до села Пашківці.
Похід на гору Гостра (1405 м). Зручний маршрут, що веде через буковий ліс, стежина проходить мальовничими полонинами, оминаючи дзвінкі струмки і стрімкі видолинки. З вершини відкриваються неймовірні пейзажі на Вододіл і хребет Боржава. Поселення у комфортні приватні садиби.
Лумшори - це можливість порелаксувати у гарячих чанах із справжньою мінеральною водою. Куди і вас запрошуємо. Змиємо втому, отримаємо енергію природи!
2
день
Сніданок. Вирушаємо до нашого secret place - прогулянка до Блакитної лагуни. Маловідома і неймовірно красива локація в долині річки Лютянка. Гірський потік спадає водоспадом поміж скелями і утворює унікальний природний басейн голубого кольору. Ексклюзивне місце Закарпаття - «Лемківська садиба». Це унікальний музей лемківської культури, розміщений в автентичній оселі. Але жодне знайомство з новою культурою, не відбувається без смакування. Тому запрошуємо в корчму-колибу на дегустацію місцевих смаколиків.
21:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3100 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 21:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda