Нові локації у відомому Закарпатті!
25 – 26 березня 2023
(субота – неділя )

Скільки всього ми ще не бачили?! Нові скелі, водоспади, вершини, люди. Скільки всього ми ще не пробували. Весна – ніби символ народження чогось нового і такого омріяного. Дерева вкриваються зеленню, а землю прикрашають перші первоцвіти.
Ми багато разів їздили разом на Закарпаття, і щоразу ми намагаємося показати щось нове й незвідане.
Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить – мить перемоги!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова. Вирушаємо їдемо в Ямельницю, село, яке з усіх боків оточене кам'яними вершинами-сторожами! Лісові схили потопають в буках, смереках і ялинах. Охайні бойківські хатини зберігають тут справжню автентичність. Йдемо до скельного комплексу Кикошів камінь, що нагадує такий собі "загублений світ", а кам'яні "скульптури" немов тягнуться до неба! Дуже атмосферне місце, яке відвідує зовсім небагато туристів. Переїзд на Закарпаття. Водоспад Скакало – чотириметровий красень, захований серед густого лісу. Біля водоспаду ми точно не залишимося без фото і приємних вражень від закарпатського дива. Смачне закінчення вечора – дегустація традиційних паленок у місцевого гураля. Поселення в готель, відпочинок.
2
день
Сніданок. Ранок починаємо з прогулянки. Їдемо до давнього угорського села Дерцен. Прогулянка на меморіал «Європейський парк примирення». Пагорб є чудовим оглядовим майданчиком! З вершини відкривається гарний краєвид на село, виноградники, місто Мукачево з замком Паланок та гори Карпати. Дегустація закарпатських вин у місцевого винороба, неодноразового переможця численних конкурсів в Україні та країнах Європи. Завершуємо день відпочинком в унікальних термальних водах Закарпаття! Чудовий релакс!
22:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3100 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 22:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda