ПІП ІВАН ЧОРНОГІРСЬКИЙ.
Квіти, камені й сніг.
07 – 09 квітня 2023
(пятниця – неділя)

Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова.Нескладна прогулянка на гору Маковиця (984 м) новим маршрутом. Ви ж любите пригоди правда ж?! Розпочнемо з села Дора, перейдемо навісний міст через річку Прут, а далі буково-смерековим лісом, галявинами і полонинами - і ось ми вже на вершині! В цей час гірські схили рясно вкриті різноманітними первоцвітами. Гармонійне поєднання естетичної насолоди і легкої розминки. Переїзд в готель, поселення, відпочинок.
2
день
Сніданок. Починаємо наш кульмінаційний день подорожі. Переїзд спецтранспортом на полонину Смотрич, звідки почнемо наш похід на гору Піп Іван Чорногірський (2021 м). Маршрут проходить надзвичайно красивими місцями: гуцульські полонини, гірські потоки, дзвінкі водоспади, хребет ВУхаті Камені на гора Смотрич (1898 м). Разом з командою досвідчених гідів ми безпечно піднімемося на вершину і кожен отримає свою насолоду.
Повернення в готель. Можливість порелаксувати й відвідати чан і сауну.
3
день
Сніданок. Час на відпочинок і релакс у відкритому теплому басейні на території чудового комплексу, в якому будемо жити під час подорожі. Далі їдемо в Яремче, де на нас чекає легенька прогулянка хребтом Багровець, мальовничі види в долину Прута та місто Яремче.
21:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3850 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 22:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda