Каталка в Словаччині
15 – 18 лютого 2024
(четвер – неділя)

Запрошуємо у новий дивовижний тур, під час якого ви побачите найвищі вершини Карпат, поганяєте чудовими гірськолижними трасами, відвідаєте містичну печеру і живильний термальний комплекс!
А головне – отримаєте унікальну можливість перезавантажитись, наповнитесь новими силами, відчуєте наснагу до дій і звершень!
Неможливо відмовитися!
Програма туру
1
день
07:00 виїзд зі Львова, переїзд через кордон. Відвідування одного з найкращих термальних комплексів у Польщі – Chocholowskie Termy! Вражаючий сучасний аквапарк з каскадом басейнів, наповнених мінеральною водою, із вмістом сірководню і йоду. Джакузі, сауни, водні атракції з видами на засніжені гори – чудовий варіант відпочити від переїзду і отримати потужний заряд енергії!
Ночівля в готелі.
2
день
Переїзд у Словаччину. Нова і дуже видовищна екскурсія – прогулянка по спеціальному мосту над височенними смереками – Chodnik korunamy stromov. Трошки адреналіну, внизу – безмежні простори, особливі емоції! І вже час – на старт трекінгового маршруту.
Переїзд до гірського лижного курорту Tatranska Lomnica. Час на катання.
Поселення в готель, відпочинок.
3
день
Переїзд до гірського лижного курорту Jasna Nizke Tatry. Час на катання. Повернення в готель.
4
день
Ранок нового дня і незабутні пригоди – продовжуються! Екскурсія в печеру Belianska yaskyna. Унікальна природна пам'ятка, яка щорічно приваблює тисячі спелеологів та активних мандрівників! Виїзд в Україну.
23.00 – орієнтовний час прибуття у Львів.


 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:00
 • Вартість туру
  330 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda