РІЗДВО В КАРПАТАХ!
06 – 09 січня 2023
(п'ятниця – понеділок)

Ми усі часом потребуємо трошки зупинити час, відпочити від суєти та комунікацій, відновити власні глибинні ресурси і знайти нові мотивації та стимули! Найкраще зробити це – серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Ми оглянемо разом маловідомі місця гуцульської культури, відчуємо разом давні витоки справжніх традицій та енергії гір!!!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова. Прогулянка до Манявського водоспаду - одного з найвищих і найдивовижніших в Карпатах. З висоти 16-20 метрів, кількома каскадами падає могутня стихія - вода. А скільки в тих водах заховано містики і справжніх див, ви навіть не можете уявити. До речі, ми завжди там купаємося, адже вода має молодильні властивості, тому приєднуйтеся )))
Переїзд в готель, поселення, відпочинок.
Для бажаючих - Різдвяна вечеря з 12 страв.
2
день
Сніданок. Для початку трошки треба розім'ятися, тож йдемо на прогулянку, околицями Верховини, звідки можна побачити все селище, як на долоні. І не тільки...))) Потім заскочимо до дуже цікавого музею, де дізнаємося, що таке код українця. І цікавий майстер-клас! А далі їдемо в село Криворівня, до відомої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де зверталися з молитвою Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський і Михайло Коцюбинський. На Різдво тут відбувається неймовірна Святкова служба, яка вражає і проникає в найглибші куточки душі. Повернення в готель. Відпочинок.
Всі бажаючі можуть приєднатися до святкової вечірки з традиційною колядою!
3
день
Сніданок. Прогулянка до Угорських каменів або Угорські скелі. Це чотири велетенські камені, що височіють посеред смерекового лісу. Коли дивишся на них, не покидає відчуття їх неземного походження. Як гадаєте?! Тому, будемо варити глінтвейн і поділитися враженнями від камяного шедевру.
Повернення в готель. Вільний час.
4
день
Сніданок. Прогулянка на гору Острий (584 м), звідки відкривається неймовірна панорама на весь Косів і його сусідні долини. Відвідування сувенірів в Косові.
20:00 орієнтовний час повернення у Львів.
Місце зустрічі
м.Львів
Старт
Початок туру — 08:00
Вартість туру
6500 грн. з особи
Фініш
Завершення туру - 20:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda