РІЗДВО на Гуцульщині!
23 – 26 грудня 2023
(субота – вівторок)

Ми усі часом потребуємо трошки зупинити час, відпочити від суєти та комунікацій, відновити власні глибинні ресурси і знайти нові мотивації та стимули! Найкраще зробити це – серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Ми оглянемо разом маловідомі місця гуцульської культури, відчуємо разом давні витоки справжніх традицій та енергії гір!!!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова. Свіржський замок - "родинне гніздечко" й оборонний палац численних знатних родин, який згадується ще в 15 столітті. Оточений мальовничими пагорбами та озером, замок вже кількадесят років використовують, як знатного "актора". Відома стрічка українського кінематографу "Довбуш" - не виключення. Бухтівецький водоспад - місце, де рідко бувають пересічні туристи. Він належить до величного Горганського масиву і вважається одним з найкрасивіших в Карпатах. Переїзд в готель, поселення.
2
день
Сніданок. Етнографічна прогулянка присілками Верховини, які розкинулися горбами навколо селища. Красний Луг, Кривополе, Віпче, Замагура, Волова, Ходак - кожен з ним має свою особливість, а мешканці, відрізняються ментальністю та унікальними здібностями. Справжня енергія гуцулів, їх побут та самобутність - ось, що ми побачимо. Додамо трохи пригод і сходимо на гору Магурка. Відвідування музею "Хата-стая". Повернення в готель. Традиційна Різдвяна вечеря, з 12 страв і традиційними оповідками.
3
день
Сніданок. Переїзд в село Криворівня, до відомої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де зверталися з молитвою Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський і Михайло Коцюбинський. Святкова служба в церкві та велика Коляда! Кам'яна Багачка (Зачарована Скеля) – пішохідна екскурсія, до одного з найбільш вражаючих кам'яних масивів. Хата-музей фільму "Тіні забутих предків", де впродовж семи місяців проживав сам режисер стрічки Сергій Параджанов. За його словами, так йому краще вдалося відчути колорит і справжню душу Гуцульщини. Повернення в готель. Можливість відвідати басейн та чани.
4
день
Сніданок. І знову пошук енергетичних витоків! Більш, ніж 10 років тому ми відкривали для наших туристів Терношорську Ладу – одну з найбільш таємничих та стародавніх скульптур в Україні. Рушірські водоспади - місце спокою так незвичайної енергетики. Тут не потрібно стояти в черзі, щоб зробити фото біля водоспаду, тут ми будемо насолоджуватися природою сповна. Дорогою заїдемо на косівські сувеніри і гайда додому, готуватися до наступної подорожі!
20:00 орієнтовний час повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  7950 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 20:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda