Найвища вершина Львівщини - гора Пікуй
05 лютого 2023
Одноденний похід на гору Пікуй (1408 м)

Гора Пікуй (1408 м) відома тим, що є найвищою точкою Львівської області. Ідеальна вершина як для новачків, щоб відчути атмосферу гірського походу, так і для досвідчених мандрівників.
Ми пройдемо звивистою стежкою крізь містичний ліс і гостроверхі скелі.
Око будуть радувати незвичайні гірські панорами та мальовничі види на полонину Боржава та полонину Руна.
Саме біля Пікуя знаходиться перевал "Руська путь", який у свій час був торговим шляхом і кордоном між Польщею та Угорщиною.
Програма
1
Залізничний вокзал
Зустріч учасників клубу. Сідаємо в наш транспорт і вирушаємо - вперед і в гори!
2
с.Біласовиця
Приїжджаємо на початок маршруту в с. Біласовиця. Довдягаємося, беремо необхідні речі і вирушаємо в наш похід.Відомо, що тут полюбляв гуляти "великий каменяр" – Іван Франко. Хто знає, можливо гірські легенди, овіяні таємничістю, надихали його творити. Тому, вперед за натхненням!

3
гора Пікуй (1408)
Пройшовши крізь ліс і маленькі полонини, подолавши стрімкі підйоми і пологі схили, ми всі разом дістанемося до вершини. На самій вершині в 1935 році встановлений кам'яний стовп-обеліск на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика. Адже в той час село входило до складу Чехословаччини.
4
Повернення в село
Після активної гірської прогулянки нас чекає смачний сюрприз. Спочатку, всі бажаючі можуть освіжитися в джерельній воді гірської річки, а потім приєднатися до смачного обіду ексклюзивних закарпатських страв від місцевого газди.
5
Залізничний вокзал
Опісля активних пригод, повертаємося додому. Дорогою обмінюємося враженнями, відпочиваємо і з посмішкою згадуємо наш маленьких похід. Для когось - перший, а для когось - п'ятий, але не менш яскравий і вражаючий
 • Місце зустрічі
  м. Львів, залізничний вокзал
 • Час зустрічі
  Час виїзду — 07.00
  Тривалість — 1 день
 • Вартість
  950 грн. з особи
 • Повернення у Львів
  Час приїзду - 22.00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Фотографии использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda