Закарпаття для душі
25– 26 листопада 2023
(субота - неділя)

Їдемо туди, де зелені кольори корун дерев змінюють свої барви на жовті, помаранчеві, темно-зелені.
Де, тепла палітра осені тішить око і гріє душу. Де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
Програма туру
1
день
08:00 Виїзд зі Львова. Огляд Нижньосиньовидських скель, які називають ще Княжими. Це три величних кам'яних "скульптури" - Княжа, Ярославна і Ханська. Висота найбільшої з них, близько 42 метрів. Унікальне природнє місце, звідки відкривається чудова панорама на р.Стрий.
Але це ще не все! Далі будемо гуляти мальовничими схилами річок Стрий та Опір до "секретної" скелі Побук.А вже згодом - дорога в Закарпаття. Сьогодні будемо грітися і розслаблятися в термальних басейнах, ділитися враженнями та милуватися заходом сонця. Поселення в готель, відпочинок.
2
день
Сніданок, прогулянка по Ужгороду та ексклюзивна дегустація від команди FamilyTeamK2! Скуштуємо фірмового Ужгородського торта. А далі їдемо на дуже красивий водоспад. Ні, ні, не Шипіт. Ми, як завжди, приготували для вас справжній ексклюзив! Водоспад Воєводин, води якого беруть свій початок на полонині Руна. Вважають, що ущелина в якій «оселився» водоспад, утворилася внаслідок землетрусу.
Його загальна висота складає 24 метри! Це місце, де зупиняється час, думки збагачуються мріми, а в очах з'являється вогник енергії. Час для відпочинку та медитацій.
21:00 орієнтовний час повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3800 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 21:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda