Осінні Горгани.
Молода, Яйко-Перегінське та озеро Росохан.

03 – 05 листопада 2023
(п'ятниця – неділя)

Ми із задоволенням водимо вас на Чорногору, Свидовець, Мармароси. Але особливий район Карпат - це Горгани. Там, зазвичай, найменше туристів, найбільш дика природа, найкращі можливості для перезавантаження і легкого тренування. Знову їдемо туди, і запрошуємо вас, піднятися разом на майже не ходжені вершини.
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова. Переїзд в село Осмолода. Перехід до підніжжя гори Молода. Йдемо вздовж гірських потоків, через буково-смерековий ліс, стежками одного з найкрасивіших і найбільш диких гірських масивів Українських Карпат. Облаштування табору (в колибі), приготування вечері, нічліг.
2
день
Сніданок. Сходження на гору Молода (1723 м). Потужна та сувора вершина у формі хребта-підкови, вкрита характерними жовто-зеленими горганськими кам'яними розсипами та криволіссям з альпійської сосни - жерепу. Повернення в табір, приготування вечері, нічліг.
3
день
Сніданок. Згортаємо наш табір та вирушаємо в дорогу. Гора Яйко-Перегінське (1596 м), вершина, про яку мало хто знає, а ми там побуваємо. Озеро Росохан - найбільше озеро Горган, розташоване на висоті 1120 м. Кришталево чиста вода бірюзового кольору, кам'янисте дно та багатолітні дерева навколо, заворожують своєю красою. Дорога назад в Осмолоду.
21:00 орієнтовний час повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  4500 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 21:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda