ДИВОВЖНИЙ НЕПАЛ І ТРЕКІНГ ДО ПІДНІЖЖЯ АННАПУРНИ
28 квітня - 13 травня 2022
Програма
1
день
Приліт у Катманду, трансфер, поселення у готель в туристичному районі Тамель.
Катманду – місто з неповторною атмосферою, кожного разу магічною і незабутньою! Улюблене місто – багатьох відомих мандрівників! Вечірня екскурсія до храму Сваямбунатх , відомого, як "храм мавп". З гори милуємось краєвидами та неймовірним заходом сонця!
2
день
Сніданок. Переїзд до міста Покхара. Відомий непальський курорт, місто, яке відкривали для світу – хіппі 70-х . Зараз це – територія релаксу, споглядання, пригод і драйву! Поселення в готель, прогулянка до озера – Фева.
3
день
Зустріч сходу сонця на горі Саранкот, з видами на гімалайські восьмитисячники Дгаулагірі, Манаслу, Аннапурну! Після сніданку вирушаємо до села Наяпул (1100 м), звідки зробимо перший піший перехід до села Уллері (1960м). Маршрут проходитиме по кам'яних сходинах серед старого рододендронового лісу. Жива ілюстрація до творів Кіплінга! Ночуємо у симпатичних лоджіях з казковим видом на крижані стіни вершини Хінчулі (6441м).
Відстань 5 км. Перехід – 3 год.
4
день
Вихід з Уллері та перехід до селища Горепані (2860м). Знову надзвичайно мальовнича дорога з круговими краєвидами на вершини Джуалагірі (8167м), Аннапурна (8091м), Мачапучаре (6997м). Тут ростуть не лише рододендрони, а й вирощують смачні яблука. Гастрономічні зупинки – гарантовано!
Відстань 9 км. Перехід – 5-6 год.
5
день
Фантастичний день! Розпочнемо його із ранкового сходження на вершину Пун Хілл (3193м). Схід сонця над найвищими вершинами планети! Для цього моменту – сюди прибувають кращі фотографи звідусіль!
Після сніданку перехід через перевал Деуралі (3100 м) і до місця ночівлі у селищі Тадапані (2630м). Мальовничі каскади і дзвінкі водоспади! Неймовірні види на вершину Мачапучаре.
Відстань 9 км. Перехід – 5-6 год.
6
день
Перехід через село Чомронг ( із значним спуском), пройдемо по навісному мосту через бурхливу гірську річку Чомронг Кхола, і поступово піднімемось до місця ночівлі у селі Сінува. Мощені кам'яні ходи, кондитерські смаколики у селищах, і дорога подолається легко! Красиво і захоплююче!
Відстань 11 км. Перехід – 6-7 год.
7
день
Перехід глибоченною ущелиною, назустріч бурхливій гірській річці Моді Кхола. Весь час за нами «спостерігає» гора Мачапучаре (3700м). Назва вершини означає – « хвіст риби»)). В Непалі вважається, що саме тут домівка бога Шиви. Тому, сходження на цю гору – заборонені! Відчуємо силу цього неймовірного місця і заснемо під одним з найкрасивіших зоряних куполів планети! Ночівля в селі Деоралі (3230м). Відстань 11 км. Перехід – 6 год.
8
день
Досить непростий, але й фантастично красивий день! Навколо вражаючі льодовики, а над нами – суворі вершини. Перехід до АВС Мачапучаре (3700м), серед сяючого амфітеатру Гімалаїв, в «святилищі» грізної Аннапурни! Невелика акліматизація, відпочинок.
Відстань 8 км. Перехід – 5 год.
9
день
Головний і незабутній День! Екіпіруємось у теплий одяг (температура може бут до мінус 5) і з ліхтариками виходимо за дві години до світанку. Перехід до базового табору (4130м) найнебезпечнішої вершини світу – гори Аннапурна (8090м)! Раніше – тут, під час сходжень на гору гинуло більш, ніж 35% учасників. Саме тут у 1997 році потрапив під лавину відомий альпініст Анатолій Букреєв.
Але ж, наш маршрут цього разу – не на вершину, а лише до красивого підніжжя! Спостерігаємо фантастичну картину сходу сонця над льодовими восьмитисячниками, робимо неповторні фото і розпочинаємо дорогу вниз. Спуск до села Бамбі (2130м). Відстань 16 км. Перехід – 8-9 год.
10
день
Дещо втомлені, але наповнені емоціями і новими мріями продовжуємо зворотню дорогу. Через ущелину Мході Кола а згодом камяними сходами (їх тут більше, ніж 2000)) приходимо до села Джину Данда. Тут є унікальна можливість покупатись і релаксувати у термальних витоках і навіть зануритися у холодну гірську річку!
11
день
Нескладний комфортний перехід до села Потана і переїзд до Покхари. Поселення в готель.
Відпочинок, прогулянки.
12
Переїзд у Катманду.
Екскурсія в Бхактапур – древнє місто, культурна столиця Непалу, територія великої кількості архітектурних перлин і глибокої духовної атмосфери! З почесного списку ЮНЕСКО!
13
день
Трансфер в аеропорт.
Повернення в Україну.

АБО залишаємося ще на 2 дні в Непалі!*
* екскурсії в Читван. Один з кращих національних парків Азії, унікальне місце для любителів дикої природи та екзотичних тварин! Тут ми матимемо дивовижну можливість покататися на слонах і покупатися з ними, здійснити сафарі в справжні джунглі і покататися на каное по річці з крокодилами, побачити багато рідкісних птахів і тварин, і сфотографувати носорога і може й навіть тигра!!!
14
день*
Продовження екскурсій та відпочинку в Читвані.
15
день*
Трансфер в аеропорт.
Повернення в Україну.
Місце зустрічі
м. Катманду (Непал), аеропорт
Вартість туру
850 доларів з особи
*1150 доларів з особи
Авіа переліт
від 700 доларів з особи
Включено в Організаційний збір:
- Допомога у придбанні авіаквитків.
- Усі консультації в плані підготовки до подорожі.
- Трансфер з аеропорту до Катманду та назад в аеропорт;
- Проживання 2 ночі в готелі у Катманду зі сніданком в готелі;
- Трансфер Катманду - Поrхара
- Проживання 2 ночі в готелі у Покхарі зі сніданком в готелі;
- Трансфер Покхара - село Ніяпул
- Проживання в лоджіях на маршруті (двомісне поселення)
- Послуги портерів (один на двох учасників, несе до 12 кг з особи)
- Трансфер Потана- Покхара
- Трансфер Похара-Катманду
- Дозвіл на перебування в парку Аннапурна та TIMS
- Робота двох кваліфікованих гідів команди FamilyteamK2 та непальського координатора.

*Під час подорожі до Читвану у вартість входить:
- Усі переїзди,
- проживання дві ночі в готелі,
- дворазове харчування,
- усі екскурсії.

Додаткові витрати:
- Авіапереліт в Непал ( від 700 дол.);
- Непальська віза (30 дол.);
- Харчування під час треку (15-25 дол. на день);
- Душ в лоджіях;
- Чайові портерам;
- Всі витрати, які не вказані в програмі;
- Медичне страхування
Що брати з собою?
- гарний настрій і посмішку
- решту спорядження, про яке розповімо вам індивідуально.
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda