МАДЕЙРА – екзотичний рай посеред океану
03 – 10 грудня 2023
Мадейра – один з найбільш унікальних островів Атлантичного океану. Справжній рай, навіть для найбільш спокушеного мандрівника. Територія "вічної весни", ідеальне місце для активних прогулянок, морського відпочинку і гастрономічних задоволень.
Ми разом побачимо неймовірні пейзажі з острівних мисів, піднімемося над хмарами гірськими стежинами, будемо купатися у лавових басейнах і водоспадах, посмакуємо екзотичні фрукти, вишукані рибні страви, місцеві вина й інші напої.
А також, secret place і приємні сюрпризи від організаторів! Під час мандрівки ми відчуємо Мадейру сповна й по-справжньому!
Програма
1
день
Переліт. Прогулянка по Фуншалу (Funchal). Оглядовий майданчик з прозорим дном. Селище рибалок Camara de Lobos – це музей під відкритим небом. Тільки тут ми можемо познайомитися з дядечком Крістіано Рональдо та покуштувати його знаменитого пуншу. Один з найвищих скельних мисів Європи - Cabo Girao (580 м).
2
день
Переїзд на мис Ponta de Sao Lourenco – крайній мис острова. Трекінг до маяка і крайньої крапки прогулянки Pico do Furado. Ці місця вражають нереальними місячними пейзажами, вулканічними породами, що створюють химерні малюнки в скелях і могутніми хвилями океану, що розбиваються об кам'яних велетнів. Прогулянка портовим містечком Caniçal. На завершення дня трохи іншої краси – прогулянка Палацом Monte з тропічним багаторівневим садом.
3
день
Вирушаємо ексклюзивними місцями – будемо гуляти "левадами". Це – система каналів, якою острів'янин переправляли воду із гір півночі у посушливу південну частину Мадейри. Перші левади створили 400 років. Тільки уявіть – загальна протяжність всіх левад на Мадейрі – більше 3000 км!!! Звивисті стежки між кущів вереску й лаврового лісу, захоплюючі панорами й містичні хащі, де живе душа острова, водоспади й блакитні лагуни.
4
день
Сьогодні нас чекає світанок в горах! Не на пляжі чи на скелі, а на найвищій вершині острова Мадейра – Pico Ruivo (1862 м). Під звуки народження нового дня, комфортною стежкою вирушаємо до вершини. Шість незабутніх кілометрів, стежкою через скелі, тунелі та мостики. Добрий ранок!
5
день
Ранковий заряд енергії на скелях Ribeira da Janela, які ще називають "скелі з вікном". Купаємося, відновлюємося і заряджаємося. Прогулянка містечком Porto Moniz, де знаходяться природні вулканічні басейни. Час для купання і відпочинку.
Містечко Seixal і його унікальний пляж з чорним піском, один з найтепліших на острові.
6
день
Прогулянка до третьої за висотою вершини острова – Pico do Areeiro (1818 м). Ці гори не залишають байдужим нікого. Містечко Santana, відоме своїми традиційними трикутними кольоровими будиночками з дахами із соломи та тростини. Дегустація екзотичних фруктів і місцевих вин. Відпочинок на узбережжі.
7
день
Подорож до Curral das Freiras – селища у кратері потухлого вулкану, де знаходиться долина Монахинь. Тільки тут можна спробувати автентичні лікери з евкаліптом, маракуї і каштаном. Ponta do Sol – невеличке селище, що не заважає йому бути найбільш сонячною крапкою острова. Calheta – одне з найстаріших і найспекотніших поселень Мадейри. Тут виготовляють найкращий білий ром "Aguardente", який є основним складником місцевого напою – "Poncha". Ponta do Pargo – чарівне містечко, відоме своїм Яблучним фестивалем, стрімкими урвищами, що спускаються в океан і маяком.
8
день
Заповідна зона Garajau, де знаходиться 14-метрова статуя Ісуса Христа, яка вважається. Прогулянка на мис Ponta do Garajau, відпочинок на пляжі.
Трансфер в аеропорт, повернення в Україну.
Місце зустрічі
м. Фуншал
(о. Мадейра, Португалія), аеропорт.
Вартість подорожі
950 євро з особи
Авіапереліт
від 300 євро з особи
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda