МАДЕЙРА – екзотичний рай посеред океану
05 – 12 грудня 2024
Мадейра – один з найбільш унікальних островів Атлантичного океану. Справжній рай, навіть для найбільш спокушеного мандрівника. Територія "вічної весни", ідеальне місце для активних прогулянок, морського відпочинку і гастрономічних задоволень.
Ми разом побачимо неймовірні пейзажі з острівних мисів, піднімемося над хмарами гірськими стежинами, будемо купатися у лавових басейнах і водоспадах, посмакуємо екзотичні фрукти, вишукані рибні страви, місцеві вина й інші напої.
А також, secret place і приємні сюрпризи від організаторів! Під час мандрівки ми відчуємо Мадейру сповна й по-справжньому!
Програма
1
день
Переліт. Приліт до Фуншалу.
Трансфер в готель, поселення.Відпочинок.
2
день
Вирушаємо ексклюзивними місцями – будемо гуляти "левадами". Це – система каналів, якою острів'янин переправляли воду із гір півночі у посушливу південну частину Мадейри. Перші левади створили 400 років. Тільки уявіть – загальна протяжність всіх левад на Мадейрі - більше 3000 км!!! Звивисті стежки між кущів вереску й лаврового лісу, захоплюючі панорами й містичні хащі, де живе душа острова, водоспади й блакитні лагуни. Calheta – одне з найстаріших і найспекотніших поселень Мадейри. Тут виготовляють найкращий білий ром "Aguardente", який є основним складником місцевого напою - "Poncha". Відпочинок на морі. Повернення в готель.
3
день
Ponta do Sol – невеличке селище, що не заважає йому бути найбільш сонячною кракрапкою острова. Магічний лавровий ліс Fanal, справжній secret place острова. Потужний заряд енергії на скелях Ribeira da Janela, які ще називають "скелі з вікном". Купаємося, відновлюємося і заряджаємося. Прогулянка містечком Porto Moniz, де знаходяться природні вулканічні басейни. Час для купання і відпочинку. Містечко Seixal і його унікальний пляж з чорним піском, один з найтепліших на острові.
4
день
Переїзд на мис Ponta de Sao Lourenco - крайній мис острова. Трекінг до маяка і крайньої крапки прогулянки Pico do Furado. Ці місця вражають нереальними місячними пейзажами, вулканічними породами, що створюють химерні малюнки в скелях і могутніми хвилями океану, що розбиваються об кам'яних велетнів. Прогулянка портовим містечком Caniçal. Відпочинок на пляжі.
5
день
Прогулянка по Фуншалу (Funchal). Оглядовий майданчик з прозорим дном. Селище рибалок Camara de Lobos - це музей під відкритим небом. Тільки тут ми можемо познайомитися з дядечком Крістіано Рональдо та покуштувати його знаменитого пуншу. Один з найвищих скельних мисів Європи - Cabo Girao (580 м).
6
день
Прогулянка палацом Monte з тропічним багаторівневим садом.
Подорож до Curral das Freiras - селища у кратері потухлого вулкану, де знаходиться долина Монахинь. Тільки тут можна спробувати автентичні лікери з евкаліпту, маракуї та каштанів. Прогулянка маршрутом долини Eira do Serrado.
7
день
Сьогодні нас чекає світанок в горах! Не на пляжі чи на скелі, а на найвищій вершині острова Мадейра – Pico Ruivo (1862 м). Під звуки народження нового дня, комфортною стежкою вирушаємо до вершини. Шість незабутніх кілометрів, стежкою через скелі, тунелі та мостики. Добрий ранок! І йдемо далі - прогулянка до третьої за висотою вершини острова – Pico do Areeiro (1818 м). Ці гори не залишають байдужим нікого.
Містечко Santana, відоме своїми традиційними трикутними кольоровими будиночками з дахами із соломи та тростини. Дегустація екзотичних фруктів і місцевих вин. Відпочинок на узбережжі.
8
день
Заповідна зона Garajau, де знаходиться 14-метрова статуя Ісуса Христа, яка вважається. Прогулянка на мис Ponta do Garajau, відпочинок на пляжі.
Трансфер в аеропорт, повернення в Україну.
Місце зустрічі
м. Фуншал
(о. Мадейра, Португалія), аеропорт.
Вартість подорожі
1100 євро з особи
Авіапереліт
від 200 євро з особи
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda