Весняні походеньки.
Кукул і полонина Явірник.
06 – 07 травня 2023
(субота – неділя )

Квітучі полонини, краєвиди на найбільш відомі хребти Українських Карпат, нескладні прогулянки під силу кожному й надійна компанія поруч. І ще ми завжди беремо з собою гарний настрій та усмішки, якими з радістю ділимося зі всіма.
Програма туру
1
день
Виїзд зі Львова. Смачна зупинка - дегустація крафтових олій із запашним домашнім хлібом і борщу звареного на вишнях! Легка прогулянка на полонину Явірник. Дуже затишна і не складна для підйому місцина, де кожен знайде куточок для медитації і насолоди навколишніми краєвидами. Прогулянка до маловідомого Нарінецького водоспаду. Водограй являє собою стрімкий уступ карпатського пісковика висотою близько 9 метрів, по якому з шумом стікає вода потічка. Поселення в готель, відпочинок.
2
день
Сніданок. Похід на гору Кукул (1539 м) - невисоку, але дуже мальовничу вершину, звідки відкривається чудовий вигляд на всі 360 ° на всі найвідоміші хребти Українських Карпат - Свидовець, Горгани, Чорногора. А Говерла і Петрос звідси - як на долоні! Маршрут на вершину проходить через кілька полонин, які навесні, зазвичай, вкриті крокусами і первоцвітами. Повернення по маршруту.
22:00 - прибуття у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3100 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 21:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda