Крокуси в Татрах
26 – 28 квітня 2024
(пятниця – неділя)

В Українських Карпатах- ми з вами побували уже всюди!
Запрошуємо в Польські Татри!
Побачимо відомі красиві місця, але ж, обов'язково відвідаємо малоходжені, особливі локації!
Нас чекають дуже красиві прогулянки з фантастичними видами на Татранські вершини, ще засніжені гірські схили, скелясті урвища і мальовничі долини!
І водночас- весна уже присутня в суворих горах!
Програма туру
1
день
07:00 – виїзд зі Львова, переїзд до Закопане. Один з найкращих польських курортів, із 400 літньою історією, цікавими фактами, яскравими подіями! Через особливу атмосферу, привабливість і надзвичайну популярність, це високогірне містечко називають – зимовою столицею Польщі! Звичайно ж, ми хочемо оглянути красиву територію і гарно розім'ятися! Легка колова прогулянка Стронжиською долиною. Зручною стежиною, поміж смерекового лісу піднімемося до великої красивої галявини. Побачимо і відчуємо красу природи, чисту дзвінку річку, водоспад і навіть печеру! Стіна гори Гевонт – як долоні!Милуємося передвечірніми пейзажами, насолоджуємось і повертаємось вниз.
Поселення в готель. Відпочинок.
2
день
Сніданок. І знову в гори! Сьогоднішній день буде ще цікавіший і трохи активніший. Підемо в похід у Західні Татри! Сьогодні ми побуваємо на двох красивих вершинах: Гевонт (1894 м) і Каспрів Верх (1987 м). Безпечний маркований маршрут дозволить нам пройтися вздовж гірських потоків, піднятися кам'янистими стежками на гірський кордон Польщі і Словаччини, відчути особливість "віа феррати" (ділянки, облаштованої спецільними сходинками і перилами). А головне – ми побачимо насправді унікальні місця, відчуємо подих чистого гірського вітру і наповнимось потоками природної енергії! Важливо: для бажаючих походити менше – організуємо можливість скористатися крісельним підйомником! Після чудового походу – має бути релакс! Відвідування термального комплексу!
3
день
Сніданок. І знову – продовження гірської гармонії; неймовірні краєвиди, можливість для фотографування і релаксу! В цей день – легка і дуже красива екскурсія! Порогулянка через Хохловіцку долину. Якраз ця територія – місце найбільш численних крокусів в Польських Карпатах! Йдемо не поспішаючи; адже навколо – галявини, вкриті чудовими квітами! Ніжні первоцвіти - завжди вражають своєю ніжністю і природною силою! Естетична насолода і душевна гармонія!
Виїзд додому.
23.00 – 00:00 – орієнтовний час повернення до Львова.

 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:00
 • Вартість туру
  330 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda