Карконоші та містичні скелі Чехії!
18 – 21 липня 2024
Фантастична подорож Карконошами, під час якої ми побуваємо на найвищій вершині Чехії – горі Снєжка (1603 м). Скелясті вершини, містичні скелі, лабіринти доріг й стежок та затишні курортні містечка.
Щоб побачити цю красу – вам не потрібно нести важкий рюкзак, спати в наметі та мати спеціальну підготовку. Головне - бажання.
Вперед і в гори!
Програма
1
день
07:00 виїзд зі Львова. Мандрівку розпочнемо одразу з ексклюзиву – дендропарк Грудек. Часто місцеві називають це місце – Хорватією або навіть Мальдівами. Це чудовий зразок того, як колишній промисловий карєр, перетворили на цікаву туристичну локацію і навіть досить відомий центр дайвігну. Нас чекають чудові прогулянкові маршрути серед лісу та скель, біля води і навіть по воді. Готові спробувати?
Переїзд та ночівля в Карпачі – в самому серці Карконоші.
2
день
Гори – в яких ви ще не були!) Масив Карконоші – частина Судетських гір, які входять до Всесвітньої мережі біосферних заповідників ЮНЕСКО! Колись Карконоші називали "Сніжними або Гігантськими горами". Неповторною особливістю цього хребта є мальовниче поєднання гірських полонин і скелястих урвищ! Ми здійснимо дуже красивий коловий маршрут через хребет, перевали і піднімемося на найвищу вершину Чехії – гору Снєжка (1603 м). Незважаючи на відносно невелику висоту, Снєжка – користується повагою серед туристів. Адже знаходиться на вододілі між Балтійським та Північним морем і часто стає територією суворого клімату. Тут неодноразово спостерігалися такі унікальні атмосферні явища, як міражі, привиди Брокена, вогні Святого Ельма! Відпочинок готелі одного з найбільш красивих польських курортів – містечка Карпач!
3
день
А сьогодні – будуть здивовані усі!!!Адже ми побачимо одну з найбільш вражаючих скельних територій у Європі – АдршпаськоТеплицькі скелі! У малонаселених районах північної Чехії, посеред Центральних Судетів знаходяться величні "Скельні міста"! Ми прогуляємося посеред глибоченних каньйонів, помилуємся гірськими озерами і водоспадами, будемо зачаровані велетенськими кам'яними скульптурами!!! Недаремно ці місця відвідували польські королі, австрійські імператори, принци, графи і митці світового рівня! Повернення в готель, відпочинок.
4
день
Ранок почнемо з прогулянки Судетськими горами. Адже зручні та облаштовані стежки завжди ховають якісь ексклюзивні місця, їх треба лише вміти шукати - таємничі скелі, оглядові крапки та гірські озера. Ви ж знаєте, що ми любимо різні secret place, тож і цього разу приготували вам дещо цікаве. Відпочинок з неймовірно красивими видами!
00:00 - орієнтовний час поверення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:00
 • Вартість туру
  400 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 00:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda