Там, де народжується нова гуцульська енергія
10 - 16 липня 2022
Відпочинок серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Ми усі часом потребуємо трошки зупинити час, відпочити від суєти та комунікацій, відновити власні глибинні ресурси і знайти нові мотивації та стимули! Найкраще зробити це – серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!

Проживання в комфортних котеджахготельного комплексу на схилах гори Магурка. Затишна територія з басейном, чанами, колибою і дитячою зоною!

Без прихованих доплат і факультативів.
ВСІ екскурсії у вартості туру!!!
Програма туру
1
день
Стартуємо зі Львова до Касової гори. Магічне місце з красивими пейзажами та територіями «проживання» рідкісних рослин, птахів і глибоких відчуттів. Далі їдемо до Яремче, курортного містечка на березі ріки Прут. Прогулянка до водоспаду Пробій та сувенірного ринку.
Переїзд в Верховину, поселення в затишний готель котеджного типу.
2
день
Сніданок.
Драйвова прогулянка до вівчарської полонини Кринта (Крента) на гуцульському позашляховику. Ця затишна полонина знаходиться в так званих Гринявських горах, що є третім за висотою гірським пасмом Верховинських гір, у межиріччі Чорного і Білого Черемошу. Дегустація вівчарського сиру, карпатського меду та інших гуцульських смаколиків. Неймовірні краєвиди на Чорногірський хребет з висоти 1300 метрів, лісові ягоди та різнотрав'я і цікаві оповідки.
Повернення в готель
3
день
Сніданок.
Пропонуємо цікавий мікс ;). Для початку наповнюємося духовно і відвідуємо справжній Музей гуцульських музичних інструментів, де розкажуть, покажуть і навіть дадуть спробувати. Далі підемо розминати ноги до секретного місця - оглядової вежі, звідки відкривається мальовнича панорама на всю Верховину. А для повного задоволення душі і тіла — додаємо трішки драйву! Вперед на сплав Чорним Черемошем. Безпечні рафти і дуже яскраві емоції — забезпечені!
Повернення в готель
4
день
Сніданок. Переїзд на Кривопільський перевал, похід на хребет Кострича (1586 м), який розташований паралельно Чорногірському. Саме звідси найкращі види на найвищі вершини України - Говерла, Піп Іван Чорногірський або «Чорна гора» - як на долоні. Добре видно і масив Свидовець, Горгани і Покутсько-Буковинські Карпати! Дорога до полонини Кострича - це фантастичний і казковий ліс, порослі мохом камені, столітні стовбури дерев і височенна хвоя. Фантастичний захід сонця. Повернення в готель.
5
день
Сніданок. Похід до святилища «Довбушеві комори». Це - таємничий скельний каньйон, чудернецькі каміння і водночас - найвища точка гірського масиву Синиці. Справді таємне місце, яке заховалося в долині між Чорним і Білим Черемошем! Сюди любили приходити видатні українські письменники та діячі - Іван Франко, Михайло Грушевський, Михайло Коцюбинський та інші.
Повернення в готель.
6
день
Сніданок.
Сходження на культову гору Покутських Карпат - Ротило (1483 м). Вершина гори вкрита великими кам'яними розсипами, окремі каміння досягають 2–3 метрів. Вершина гори Ротило є чудовим панорамним майданчиком, — з неї відкриваються краєвиди на Чорногірський хребет, Свидовецький масив та хребет Синяка.
Повернення в готель
7
день
Сніданок.
Прогулянка до таємної сироварні, з чудовими краєвидами і сиачним сиром! Косівські сувеніри і знайомство з майстрами.
19:00 Повернення у Львів.

Місце зустрічі
Залізничний вокал м.Львів
Старт
Початок туру — 08.30
Вартість туру
6800 грн. з особи
Фініш
Завершення туру - 19:00
Включено в Організаційний збір:
- Проживання в готелі зі сніданками,
- Транспортне обслуговування по маршруту,
- Екскурсії згідно програми туру,
- Організаційна підтримка до та під час подорожі.
Додаткові витрати:
- Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (150 грн),
- Харчування по маршруту (можлива доплата за 6 комплексних вечерь - 960 грн.)
- Сплав Чорним Черемошем (650 грн.),
- Проїзд на гуцульських позашляховиках (орієнтовно 450 грн.),
- Додаткові екскурсії та активності,
- Відвідування чанів та басейну в готелі.
Що брати з собою?
- зручний одяг для прогулянок
- міцне взуття
- невеликий рюкзак для власний речей на час екскурсій
- гарний настрій і посмішку
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda