МАГІЧНА ЕКСПЕДИЦІЯ – ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ
23 – 30 серпня 2023
(середа –середа)

Фарерські острови!
А ти знаєш – де це?
Це ланцюжок зелених скельних островів, загублений в Атлантичному океані між Ісландією, Шотландією та Норвегією, насправді – унікальне місце. Що ж там такого можна побачити?! Круті стрімкі береги з численними фіордами, нерідко з водоспадами та озерами, що падають прямо в океан, красива, незаймана природа, маленькі мальовничі села та мільйони птахів. Острови часто називають "овечими", тому що овець тут мешкає більше, ніж місцевих жителів.
Програма
1
день
Приліт в Копенгаген – столицю Данії, що входить до списку "найкомфортніших міст для життя". Погуляємо вуличками міста, відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, міста, де знаходиться найточніший годинник в світі, місто, де мирно межують острів мільйонерів і вільна "держава" Христианія.
2
день
Прибуття у Вагар (Vága Floghavn) – єдиний аеропорт на Фарерських островах.
Перші екскурсії на архіпелазі – одразу неймовірно вразять нас! Ви бачили коли небудь озеро над океаном? Тоді разом оглянемо Sorvagsvatn – найбільшу внутрішню водойму на острові, яку називають ще «летючим або висячим озером». Адже воно знаходиться на краю скельного плато і по крутих височенних скелях спадає в океан, утворюючи ефектні водоспади! Легка прогулянка до мису Traelanipa – фантастичні види на водоспад Bosdalafossur і скельні масиви Geituskor ("палець відьми").
Прогулянка по місту Торсгавн – столиці Фарерських островів. «одноповерхове» містечко засноване вікінгами і назване на честь повелителя грому і блискавок – бога Тора.
3
день
Черговий фантастичний день! Спочатку оглянемо найбільший водоспад на ФарерахFossа. З висоти 140 метрів потужний потік летить каскадами в океан! Трошки далі бухта Tjornuvik - місце, куди колись висаджувалися вікінги. І знову – неймовірна панорама на океан і скелі Risin og Kellingin( їх називають ще «троллі» або «велетень і відьма»).
Селище Ейді – час для споглядання і релаксу.
4
день
Переїзд в дуже мальовниче селище Gjogv. Фантастичні пейзажі зеленої долини, оточеної горами і водою. Одне з найбільш фотографічних місць, які ви коли небудь бачили! Пішохідна прогулянка на найвищу вершину архіпелагу – Слаттаратиндур 880 м. (Slaettaratindur).
Завершення автопрогулянки – у південній частині острова. Колоритні селища Runavik, Aeduvik, Toftir.
5
день
Екскурсія на острів Kalsoy. Це північна сувора і неймовірно красива територія Фарерів. На острові: 13 вершин, 11 долин і 4 селища із загальним населенням – до 150 людей! Тут знімався один з останніх фільмів про Джеймса Бонда. Захоплююча прогулянка до маяка Kallur – «героїчної» білої споруди на фоні океанської стихії і гірських вершин!
6
день
Селище Саксун – знаковий символ Фарерських островів. Мальовнича лагуна з ідилістичною атмосферою. Тут – ніби зупинився час..! Давні кам'яні будиночки із зеленими дахами – зараз це музей під відкритим небом. Пляжі тут – на диво пісочні, тому можна комфортно наблизитись до океану. Екскурсія на пташину скелю Vestmanna Birds Cliffs.
7
день
Сьогодні ми мандруємо на гелікоптері та паромі на острів Mykines. «Пташиний острів» посеред світу дикої природи! Саме тут гніздяться тисячі дивовижних птахів: тупики, баклани, кайри, гагари, мартини… Ця прогулянка – один з найкрасивіших пішохідних маршрутів на Фарерах. Ми побачимо чудернацькі будиночки, на яких можуть пастися вівці)), старовинну дерев'яну церкву, перейдемо по місточку через глибоченну ущелину! Потім продовжимо трекінг до маяка, який розташований над прірвою. Фантастичні краєвиди – на узбережжя Атлантичного океану.
8
день
Переїзд в селище Bour. Легка і красива прогулянка через невисокі гори, над океанським берегом до околиць селища Gasadalur. Неймовірні видові точки і ще одне природнє чудо – водоспад, який впадає в океан – Mulafosur.
Переліт в Копенгаген. Повернення в Україну.
  • Місце зустрічі
    м.Копенгаген (Данія), аеропорт
  • Вартість туру
    1150 євро з особи
  • Авіа переліт
    від 300 євро
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda