Жива енергія Закарпаття
06 - 12 серпня 2022
Гастрономічні і мальовничі привабливості Закарпаття.
Нові шляхи до чудових і малоходжених місць!
Ми усі часом потребуємо трошки зупинити час, відпочити від суєти та комунікацій, відновити власні глибинні ресурси і знайти нові мотивації та стимули! Найкраще зробити це – серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Гастрономічні і мальовничі привабливості Закарпаття.
Нові шляхи до чудових і малоходжених місць!
Без прихованих доплат і факультативів.
ВСІ екскурсії у вартості туру!!!
Програма туру
1
день
08:00 виїзд зі Львова. Починаємо нашу подорож Закарпаттям. Їдемо до водоспаду Шипіт, красивого в будь-який період року. А ми насолоджуємося і навіть купаємося! Адже гірська чиста вода – найкраща енергія, щоб змити втому і наповнитись новими силами. Підйомником долаємо частинку шляху до г.Гимба (1491м) — однієї з найвищих вершин полонини Боржава. А звідси йдемо до г.Великий Верх (1598 м), звідки видно всю полонину Боржаву, яка простягається величезною дугою. Поселяємося в готелі і відпочиваємо.
2
день
Сніданок. Далі їдемо до озера Синевир, місце, яке подобається всім! Купатися там не будемо, але невеличку прогулянку під гору Озерна – обіцяємо! Саме звідти можна побачити «Морське око», як на долоні. Сходження на хребет і г. Пішконя (1475 м), які є частиною масиву Горгани. Це цікаве поєднання глухих пралісів і відкритих полонин, камяних розсипів і вузьких стежок.
Повернення в готель, відпочинок.
3
день
Гарно снідаємо, адже попереду активний день. Колочава — казкове та унікальне селище на Закарпатті, село десяти музеїв! Це село-герой, яке ожило на сторінках роману чеського письменника Івана Ольбрахта, а потім й на сценах театрів та кінострічках.
Похід на хребет полонину Красна — один з найгарніших хребтів Закарпаття. Це малоходжені місця диких Карпат, широкі полонини, неймовірні краєвиди навколо і справжній рай для фотомандрівників. Повертаємося в готель для відпочинку.
4
день
Сніданок. Продовжуємо знайомитися з регіоном, смакуючи місцеві напої в одному з місцевих виноробних підвалів! Продовжуємо день відпочинком в унікальних термальних водах Закарпаття! Чудовий релакс! А тепер їдемо ще далі, в глибину Закарпаття - місто Хуст. Ми ж любимо вечірні міста, пам'ятаєте? Тому йдемо гуляти вечірнім містом і згодом маємо можливість споглядати неймовірні пейзажі з стін Хустського замку. Поселяємося в затишний готель і відпочиваємо.
5
день
Сьогодні будемо насолоджуватись визначним природнім місцем - буковим пралісом Закарпаття (об'єкт ЮНЕСКО)! Найбільші букові ліси в Європі за площею. Дерева, яким більше 300 років, сягають тут 40 метрів в висоту і більше метра в діаметрі. Йдемо шукати наше секретне місце – скелю Карстовий міст. Готові? Опісля, для всіх бажаючих організовуємо невеликий пікнік на мальовничій галявині біля гірської річки. Деревяні церкви Потисся — унікальні памятки деревяної архітектури! Повернення в готель.
6
день
Сніданок. А продовжимо трапезу на Фермі буйволів, де ми познайомимося з цими милими тваринками і спробуємо крафтові гастрономічні смаколики з буйволиного молока.
Прогулянка на г.Шаян, яка разом з Шаянихою і Шаяником вірно охороняє однойменне селище біля свого підніжжя. Закінчуємо день відпочинком в унікальних термальних водах Закарпаття! Чудовий релакс після насичених днів. Повернення в готель, відпочинок.
7
день
Сніданок. Спочатку відвідаємо Джублик — урочище, яке донедавна було звичайною заболоченою місциною. А після з'явлення там Пресвятої Богородиці двом дівчаткам — стає справжнім духовним і паломницьким центром Закарпаття. Розгірче — старовинне село в долині річки Стрий, оточене лісами, скелями та урочищами. Справжньою окрасою села — є скельний монастир з трьома дворівневими печерами. Натхненні і оновлені повертаємося у Львів. 20:00 орієнтовний час прибуття у Львів.
Місце зустрічі
Залізничний вокал м.Львів
Старт
Початок туру — 08.00
Вартість туру
6900 грн. з особи
Фініш
Завершення туру - 20:00
Включено у вартість:
- Проживання в готелі зі сніданками, 6 ночей,
- Транспортне обслуговування по маршруту,
- Екскурсії згідно програми туру,
- Організаційна підтримка до та під час подорожі.
Додаткові витрати:
- Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (150 грн),
- Харчування по маршруту (можлива доплата за 6 комплексних вечерь - 960 грн.)
- Сплав Чорним Черемошем (650 грн.),
- Проїзд на гуцульських позашляховиках (орієнтовно 450 грн.),
- Додаткові екскурсії та активності,
- Відвідування чанів та басейну в готелі.
Що брати з собою?
- зручний одяг для прогулянок
- міцне взуття
- невеликий рюкзак для власний речей на час екскурсій
- гарний настрій і посмішку
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda