Там, де народжується
гуцульська енергія
18 - 23 липня 2023
Відпочинок серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Ми усі часом потребуємо трошки зупинити час, відпочити від суєти та комунікацій, відновити власні глибинні ресурси і знайти нові мотивації та стимули! Найкраще зробити це – серед автентичної природи, віддаленої від цивілізації і близької до справжньої енергії!!!
Проживання в комфортних котеджахготельного комплексу на схилах гори Магурка. Затишна територія з басейном, чанами, колибою і дитячою зоною!
Без прихованих доплат і факультативів.
ВСІ екскурсії у вартості туру!!!
Програма туру
1
день
08:30 виїзд зі Львова. Пішохідна прогулянка на найвищу вершину Подільської височини, одна з найвищих точок рівнинної України – гору Камула (471 м). Через її вершину проходить Головний європейський вододіл. Нескладний маршрут, підходить для початківців і батьків з дітьми. Мальовнича стежина веде посеред буково-дубового лісу, оминаючи химерні кам'яні утворення. За бажанням, є можливість організувати дружній пікнік біля вогнища! Переїзд в Яремче, прогулянка до водоспаду Пробій та сувенірного ринку. Переїзд у Верховину, поселення, відпочинок.
2
день
Сніданок. Сьогодні нас чекає дуже красива прогулянка. "Протяте каміння" - група мальовничих скель в Покутсько-Буковинських Карпатах. Вони вражають своєю могутністю і неповторністю, утворилися з потужних пластів пісковику, у деяких з них спостерігаються отвори і ходи всередині, внаслідок чого і виникла назва – "протяті". Найвища і найпопулярніша скеля називається - "Соколине око", яка виглядає як кам'яна арка, що нагадує око. Не менш цікавими є скелі - "Бермудський трикутник", "Скелелазка" та "Павликова ущелина". Саме тут знімали окремі сцени таких відомих фільмів, як "Білий птах з чорною ознакою" та "Захар Беркут". Повернення в готель, відпочинок.
3
день
Сніданок. Прогулянка до Угорських каменів або Угорські скелі (1250 м). Це чотири велетенські камені, що височіють посеред смерекового лісу. Коли дивишся на них, не покидає відчуття їх неземного походження. Як гадаєте?! Тому, будемо досліджувати їх разом і ділитися враженнями від кам'яного шедевру. Повернення в готель. Вільний час.
4
день
Сніданок. Косів - найбільший центр прикладного мистецтва в Карпатах, таких як різьба, вишивка, килимарство, кераміка. Відпочинок біля водоспаду Косівський гук. Прогулянка на гору Михалків (812 м) - найвищої точки міста Косів та села Город. З вершини гори відкривається неймовірна панорама на Косів та навколишні села, а за хорошої погоди, з Михалкової можна навіть побачити найвищу точку України - гору Говерла (2061 м). Повернення в готель, відпочинок.
5
день
Сніданок. Їдемо в село Бистрець, де збереглися більшість автентичних будиночків. Час тут ніби зупинився. Дуже приємна прогулянка на гору Косарище (1148 м), яка заховалася в глибині Карпат, далеко від популярних туристичних шляхів. Невисока але дуже красива вершинка, з якої вся Чорногора, як на долоні.
Ті з вас, хто любить трошки більше пригод та екстриму, можуть сплавитися на рафтах або байдарках по річці Чорний Черемош (опл.додатково).
Повернення в готель, відпочинок.
6
день
Сніданок. Спочатку заскочимо до дуже цікавого музею, де дізнаємося, що таке код українця. І цікавий майстер-клас! Крайню зустріч з Карпатами проведемо з вершини гори Маковиця (984 м), куди підемо не стандартним, але дуже цікавим шляхом.
20:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08.30
 • Вартість туру
  7300 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 20:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda