ЧОРНОГОРА І РОДОДЕНДРОНИ
29 – 30 червня 2024
(субота – неділя)

Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
Програма туру
1
день
08:00 Виїзд зі Львова. Унівська Лавра – найдавніший монастирський комплекс України, зовсім не схожий на інші комплекси. Естетичне місце, наповнене духовною енергією, що заховалося серед пагорбів масиву Гологори. Нескладна прогулянка на стежками між "Скель Довбуша" та на гору Маковиця (984 м). Ви ж любите пригоди правда ж?! Розпочнемо з села Дора, перейдемо навісний міст через річку Прут, а далі буково-смерековим лісом, галявинами і полонинами - і ось ми вже на вершині! В цей час гірські схили рясно вкриті різноманітними первоцвітами. Гармонійне поєднання естетичної насолоди і легкої розминки. Переїзд в готель, поселення, відпочинок.
2
день
Сніданок. Сьогодні нас чекає неймовірний день та найкрасивіші місця Чорногори. І все це - без натовпів туристів. Всі чули про урочище «Гаджина», звідки починаються десятки цікавих маршрутів. І ми теж туди підемо. А потім піднімемося на гори Шпиці (1863 м) та Ребра (2001 м), схили яких встелені килимами рододендронів.Саме ці місця вважаються одними з найкрасивіших на Чорногірському хребті. Схили альпійської краси, вертикальні скелі та гірська вода, що живиться лише талим снігом.
23:00 - орієнтовний час повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3600 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda