ЧОРНОГОРА І РОДОДЕНДРОНИ
23 – 25 червня 2023
(пятниця – неділя)

Їдемо туди, де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
Програма туру
1
день
Виїзд зі Львова. Руїни Галицького замку - які сьогодні нагадують про багату історію регіону, а під час прогулянки серед зруйнованих стін і башт, побачимо чудові видами на місто та околиці. Замок був побудований у XIV столітті і відіграв важливу роль у захисті регіону від різних нападників протягом століть.
Шешори - невеличке село, де знаходяться всім відомі Сріблясті або Шешорські водоспади. Це одна з найбільших водоспадних систем в Україні, яка має висоту більше 14 метрів і складається з багатьох каскадів. Прогулянка на гору Острий (584 м), звідки відкривається неймовірна панорама на весь Косів та сусідні долини. Переїзд в Верховину, поселення, відпочинок.
2
день
Сніданок. Сьогодні нас чекає неймовірний день та найкрасивіші місця Чорногори. І все це - без натовпів туристів. Всі чули про урочище «Гаджина», звідки починаються десятки цікавих маршрутів. І ми теж туди підемо. А потім піднімемося на гори Шпиці (1863 м), Ребра (2001 м), Бребенескул (2035 м), схили яких встелені килимами рододендронів. А ви бували в урочищі «Кізі Увлоги»?! Якраз саме це місце вважається одним з найкрасивіших на Чорногірському хребті. Схили альпійської краси, вертикальні скелі та красивезний водоспад, що живиться лише талим снігом. Повернення до готелю. Відпочинок.
3
день
Сніданок. Сьогодні знову будемо показувати вам щось новеньке. Йдемо до скелі Білий Камінь, місце про яке не раз згадували карпатські мольфари. Її ще називають Пірс-Дору. Уявіть, висота масиву сягає майже 30 метрів. Вулканічні камені тягнуться хребтом у хвойному лісі. Звідси гарно видно найближчі вершини - Хом'як, Синяк, Явірник.
21:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  3950 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 22:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda