Різнобарвна осінь в Закарпатті
06– 08 жовтня 2023
(п'ятниця - неділя)

Їдемо туди, де зелені кольори корун дерев змінюють свої барви на жовті, помаранчеві, темно-зелені.
Де, тепла палітра осені тішить око і гріє душу. Де мозок і тіло наповнюється новими силами, щоб рухатися далі, творити і наближати заповітну мить - мить перемоги!
А жити будемо в чудовому готелі на самому перевалі з виглядом на гірські вершин на 360 градусів! ❤️
Програма туру
1
день
Виїзд зі Львова. Почнемо з дуже цікавого місця - села Кужбеї. Кажуть, колись там було 29 дворів, школа і церква, які збудували селяни, що втекли в гори від панського свавілля. Зараз його називають село-привид. Цікаво подивитися, правда ж?!Заскочимо до одного з наших secret place на захід сонця. Переїзд на місце ночівлі. Поселення, відпочинок.
2
день
Сніданок. Переїзд в село Колочава, початок сходження на гору Стримба (1719 м). Часом цю вершину називають «останньою з Горган», адже вона знаходиться наприкінці цього хребта. Неймовірні краєвиди сусідніх вершин та хребтів, красивий маршрут і безліч різноманітної рослинності навколо. Повернення в готель, відпочинок.
3
день
Сніданок. Мізунські водоспади, вірніше цілий каскад невисоких водоспадів, що утворилися на річці Мізунька. Ці водяні сходинки прикрашають собою не менш мальовниче урочище «Кривуля». Особливо вражає різноманітність водограїв. Тож і ми там відпочинемо та підзарядимося. Музей «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» - один з перших сучасних інтерактивних музеїв в цьому регіоні. Тут можна ознайомитися з природніми особливостями регіону, екосистемою Карпат в цілому, пізнати історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди.
20:00 повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  Залізничний вокал м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 08:00
 • Вартість туру
  4500 грн. з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 20:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda