SECRET TRIP В АЛЬПИ
Триглав і Гросглокнер
10 – 19 серпня 2023
Фантастична подорож Альпами, під час якої ми побуваємо на найвищих вершинах Словенії та Австрії. Скелясті вершини, лабіринти доріг і стежок, блакитно-бірюзові озера і затишні курортні містечка.
Сходження на найвищі вершини Словенії - гору Триглав (2864 м) та гору Гросглокнер (3794 м)
Програма
1
день
07:30 виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі. Ночівля на території Чехії.
2
день
Переїзд в Словенію. Озеро Блед - одне з найкрасивіших озер в Європі. Бірюзово-зелене плесо, оточене з усіх сторін гострими піками Юлійських Альп. Посеред озера знаходиться острів, єдиний у Словенії. А на березі - середньовічний замок, в якому колись проживали монархи. Вражаюче місце! Переїзд в Національний парк Триглав, вершина якого є національним символом Словенії та зображена на гербі і прапорі країни.
Поселення по маршруту.
3
день
Починаємо трекінг Юлійськими Альпами. Похід до підніжжя гори Триглав.
Частину шляху проходимо лісом, згодом серпантинною стежкою посеред скелястих і неймовірно красивих хребтів. Захід сонця в горах завжди вражає і запам'ятовується надовго.
Поселення в притулку. Відпочинок.
4
день
Сходження на найвищу вершину Словенії та Юлійських Альп - гору Триглав (2864 м). В слов'янській міфології, Триглав - триголовий бог, що керує трьома світами - небесним, земним і підземним царствами. Маршрут на вершину драйвовий, але безпечний. В деяких місцях, дорога обладнана страхувальними тросами "віаферата. Відчуття внутрішньої перемоги та естетичної насолоди. Спуск та перехід в інший притулок.
5
день
Сьогодні вирушаємо на трекінг в Долину Семи озер. Надзвичайно красивий та нескладний маршрут хребтами та долинами, з підходом до унікальних водних перлин. Будемо проходити зеленими полонинами, споглядати віддзеркалення неба у озерних плесах та насолоджуватися недоторканою природою.
Перехід до озера Бохинь, відпочинок, купання.
Переїзд в Австрію. Ночівля по маршруту.
6
день
Продовжуємо нашу подорож в новому регіоні Альп - Каринтії. Крім природньої краси та історичної, це - земля кулінарного мистецтва і великої кількості місцевих смаколиків. Ми знайдемо на це час!
Перехід від курортного містечка Кальс-ам-Гросглокнер (1324 м) до високогірного притулку Studlhutte (2802 м). Поселення і відпочинок.
7
день
Сходження на гору Гросглокнер (3794 м) - найвищу вершину Австрії. Маршрут буде проходити скельними ділянками, льодовиком, з використання спеціального спорядження. Надійна команді і професійні гіди, допоможуть подолати шлях і досягти кульмінації подорожі. Повернення в притулок, відпочинок.
8
день
Запасний додатковий день, при хорошій погоді використаємо для прогулянки на гору Фігерхорн (2743 м).
9
день
Льодовик Пастерце - найбільший льодовик Австрії. Час і природа, створили в гірській долині льодові печери та мальовничі гірські озера. Один з найбільш популярних і красивих екскурсійних маршрутів Австрії. Будемо їхати серпантинною автомобільною дорогою Гросглокнер, що перевершує своїми панорамами та емоційними відчуттями, відомий румунський Трансфагараш.
Виїзд в Україну.
10
день
22:00 Прибуття в Україну.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 07:30
 • Вартість туру
  900 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda