Гірські стежки
Албанії та Чорногорії
04 – 14 липня 2023
Фантастичні прогулянки камянистими стежками, магічними вершинами гір, водоспадами, озерами з блакитною водою, старовинними містами та неймовірними пляжами.
Програма
1
день
22:00 Виїзд зі Львова. Переїзд в напрямку кордону з Угорщиною. Нічний переїзд.
2
день
Ранкова купель в термальних басейнах. Далі розминаємо ноги і гуляємо по Будапешту. Переїзд в Сербію, до атмосферного містечка Новий Сад, який часто називають "сербськими Афінами". В плані комфорту і цікавості, це місто вважається №1 в Сербії. Ночівля, відпочинок.
3
день
Переїзд в Албанію. Переїзд в місто Шкодер (Shkodër Shkodra) - найдревніше албанське місто, історичний центр, створений під впливом італійської культури. Відвідаємо добре збережену фортецю Розафа (албанською Kalaja e Rozafës), яка знаходиться на вершині пагорба Тепе, Кафедральний католицький собор – найбільший на Балканах. Велика мечеть Ебу-Бекр, яка височіє в центрі міста, побудована за кошти Саудівської Аравії та Єгипту на місці старої Османської мечеті. Звідси відкривається чудовий вид на Скадарське озеро, місто і навколишні гори. Повернення в готель. Відпочинок.
4
день
Переїзд в містечко Тірці. Екскурсія на кораблику по озері Коман, або як ще його називають албанські фіорди, а насправді є водосховищем Фіерза. З кожним роком все більше туристів з'їжджаються подивитись на це озеро. І недарма, адже красу цих місць неможливо передати словами. Албанські фіорди, які нагадують картинками і Норвегію і Мексику! Надзвичайно красиво і релаксово! Прогулянка містом.
5
день
Сніданок. Переїзд мальовничою гірською дорогою до перевалу Qafa e Tore. Початок фантастичного трекінгу. Перший день спланований, як розминковий. Спуск кам'янистою стежиною, через квітучі полонини і букові праліси. Перше вражаюче місце маршруту – Голубе Око (Syri i Kalter). Майже безмежно глибоке (близько 50м), овіяне легендами, дзвінке, чисте і кришталево холодне. Гайда, купатися!!!! Продовження трекінгу в каньйоні. Ночівля в околицях селища Ндерліза.
6
день
Маршрут нового чудового дня продовжується через долину національного парку Теті (Сас). Навколо – стрімкі скелі і будинки-вежі, пристосовані для оборони сімей під час ще недавніх кланових воєн. Дуже красива природа! Зупинка біля водоспаду Грунас – ідеальне місце для фотографування, купання і відпочинку. Перехід в гірське село Тет. Ночівля
7
день
Сніданок. Переїзд в Чорногорію. Прогулянка по Будві - одним з найстаріших міст сучасної Чорногорії. Відпочинок на пляжі. Поселення в готель.
8
день
Сніданок. Екскурсія Боко-Которською затокою, яка входить в ТОП-10 найкрасивіших бухт світу. Карстові схили узбережжя, бірюзова вода і старовинні міста, які входять до списку спадщини ЮНЕСКО. Саме тут у водах затоки вирощують екологічно чистих молюсків, мідій та устриць.
Відпочинок на морі.
9
день
Сніданок. Прогулянка на острів Светі Стефана, що колись родовим маєтком феодального роду Петровичів, а згодом входив до складу Османської. Він відомий своїми неймовірно красивими пляжами, які вважаються одними з найкращих в Чорногорії. імперії. Відпочинок на морі.
10
день
Сніданок. Переїзд в Національний парк Дурмітор. Глибокі ущелини, одна з яких (каньйон р.Тара) є найглибшою в Європі, магічні вершини гір і фантастичне Чорне озеро. Відпочинок на природі. Нічний переїзд в Україну.
11
день
Зворотня дорога додому. Відновлююча зупинка.
23:00 орієнтовний час повернення у Львів.
 • Місце зустрічі
  м.Львів
 • Старт
  Початок туру — 22:00
 • Вартість туру
  850 євро з особи
 • Фініш
  Завершення туру - 23:00
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda