ОРЛИНЕ ГНІЗДО ПІВДЕННОЇ ЄВРОПИ – АЛБАНІЯ
(З відпочинком на морі)
08 серпня – 15 серпня 2021
Подорож до найбільш таємничої країни Європи Албанії. Привітна і дружня країна, з фантастичною природою і дивовижною історією.
Тебе чекає 8 днів відпочинку і відновлення, заряду і натхнення.
Ідеальне поєднання античних міст і живописної природи, озер з кришталевою водою і чудових пляжів.
А кухня?! Ексклюзивний коктейль
турецьких, грецьких, італійських і слов'янських гастрономічних традицій.
Програма
1
день
Переліт Київ – Тірана. Вечірня прогулянка столицею Албанії.
2
день
Переїзд в місто Шкодер (Shkodër Shkodra) - найдревніше албанське місто, історичний центр, створений під впливом італійської культури. Відвідаємо добре збережену фортецю Розафа (албанською Kalaja e Rozafës), яка знаходиться на вершині пагорба Тепе, Кафедральний католицький собор – найбільший на Балканах. Велика мечеть Ебу-Бекр, яка височіє в центрі міста, побудована за кошти Саудівської Аравії та Єгипту на місці старої Османської мечеті. Звідси відкривається чудовий вид на Скадарське озеро, місто і навколишні гори.
Переїзд в містечко Тірці. Екскурсія на кораблику по озері Коман, або як ще його називають албанські фіорди, а насправді є водосховищем Фіерза. Виникло в результаті будівництва у 1978 році гідроелектростанції Фіерза. У 2014 році місцевість було оголошено природним парком в окрузі Кукес. З кожним роком все більше туристів з'їжджаються подивитись на це озеро. І недарма, адже красу цих місць неможливо передати словами.
3
день
Переїзд в Дуррес - найбільше місто Албанії та кращий серед її морських курортів. Місто надзвичайно багате на природні та історичні пам'ятки! Оглянемо античний амфітеатр, який побудований древньогрецькими колоністами і прекрасно зберігся до наших часів.
Одна з визначних пам'яток Дурреса - візантійська фортеця із трьома круглими баштами.
Мечеть Фатіха - головна релігійна споруда міста, виконана із світлого каменю в елегантному стилі.
Переїзд в місто тисячі вікон Берат, яке входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Оглянемо античну фортецю, знаменитий міст Горіца , давні християнські собори і мусульманські мечеті. Дегустація албанського вина.
4
день
Переїзд в місто Гірокастра.
Дорогою відвідаємо термальні води Бенья. На цій екскурсії одночасно і оздоровлюємось, і милуємось чудовими краєвидами каньйонів річки Ленгаріца. Оглядаємо Османський міст, унікальну старовинну (400 років) церкву Пресвятої Богородиці у селищі Леуса.
Гірокастра – старовинне місто південної Албанії, відоме своєю фортецею і великою кількістю оригінальних будинків оборонного баштового типу, входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, одне з найкраще збережених міст з часів Османської імперії. Фантастичні види в долину річки Дрина.
5
день
Переїзд в місто Саранда,- звідси відкриваються неймовірні панорами на узбережжя Іонічного моря. Між Гирокастрою та Сарандою знаходиться Голубе Око - одне з визначних та красивих природних місць АлбаніЇ (англійською Blue Eye, албанською Syri i Kalter). Цей унікальний геологічний об'єкт розташований на території національного природного парку. Це найпотужніше джерело в Албанії, за секунду з нього виходить 6 кубічних метрів фантастичної за своїм кольором води.
Вільний час для відпочинку на морі.
6
день
Відпочинок в містечку Ксаміль, яке називають «албанськими Мальдівами». Сьогодні матимемо можливість позасмагати на мальовничих пляжах, здійснити екскурсію на кораблику, відвідати античне місто Бутринт (природний історичний центр на кордоні з Грецією) або замок Лекурсі.
Вільний час для відпочинку на морі.
7
день
Переїзд через надзвичайно красивий перевал Логара. Екскурсія у фортецю Порто Франко. Фотозупинки на території природного парку, відомого своїми зеленими хвойними лісами, багатою флорою і фауною, що підкреслюють екологічну значущість регіону. Перепад висот в національному парку становить від 470 до 2000 метрів над рівнем моря.
Прибуття в місто Вльора. Курорт Вльора унікальний тим, що розташований одразу на двох морях - Адріатичному і Іонічному. Піщані пляжі Адріатики з блакитною водою плавно переходять в галькові пляжі Іонічного моря з бірюзовою водою в скелястих бухтах.
Вльора - місто відносно велике для Албанії (130 тисяч жителів) і старовинне. Воно бачило греків, римлян, візантійців, турків, сербів, італійських завойовників... Саме тут в 1912 році була проголошена остаточна незалежність Албанії і саме тут живуть найбільші патріоти своєї країни.
Вільний час для відпочину на морі.

8
день
Прибуття в Тірану. Екскурсія по місту.
Побачимо знаменитий будинок Піраміди, побудований в пам'ять про диктатора Енвера Ходжі, а також його віллу в знаменитому районі Бллок, куди за часів диктаторського режиму мали доступ лише обрані політичні діячі.
Виліт додому.
Місце зустрічі
м.Тирана (Албанія), аеропорт
Вартість туру
680 євро з особи
Авіа переліт
від 280 доларів з особи
Включено в Організаційний збір:
- Проживання в готелях 3-4* по маршруту, зі сніданками
- Трансфер з і до аеропорту.
- Транспортне обслуговування по маршруту
- Екскурсії згідно програми туру
- Організаційна підтримка до та під час подорожі


Не включено в Організаційний збір:
- Авіапереліт Київ – Тірана - Київ (250-300 євро)
- Обіди, вечері, дегустації – 100-150 євро за весь тур
- Вхідні квитки – до 80 євро
- Інші особисті витрати
- Страхування


Що брати з собою?
- зручний одяг
- міцне взуття
- невеликий рюкзак для власний речей на час екскурсій
- гарний настрій і посмішку
Натискаючи кнопку, ти даєш згоду на обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.
+38 097 515 21 01
familyteamk2@gmail.com
Made on
Tilda